هتل اخوت

درباره هتل اخوت

هتل اخوت تهران یکی از قدیمی ترین و پرتجربه ترین هتل های تهران می باشد، که در سال ۱۳۹۳ بازسازی گردیده است. این هتل با داشتن ۴۵ اتاق در ۳ طبقه در بافت قدیمی تهران واقع گردیده است.

کسانیکه قصد تهران گردی دارند با اقامت در هتل اخوت می توانند به راحتی از تعداد زیادی موزه های معروف تهران از جمله :

موزه ایران باستان ، موزه جواهرات سلطنتی اسلامی، موزه آبگینه، کاخ موزه گلستان، امارت شمس العماره، موزه صلح، موزه پست، تلگراف و تلفن ، موزه سیزده آبان، سردرب باغ ملی تهران(پارک شهر)، موزه عبرت بازدید بعمل آورند.

این هتل به علت قیمت مناسب و موقعیت مکانی خوب که نزدیکترین هتل به بازار بزرگ تهران می باشد، انتخاب مناسبی برای تجار و بازاریان محسوب می گردد. با ۵ دقیقه قدم زدن علاوه بر بازار بزرگ تهران به سهولت به بازار سنتی مروی و ناصر خسرو دست خواهید یافت.

همجوار بودن با کاخ دادگستری و همچنین ساختمان مرکزی قوه قضایه موجب گردیده این هتل مورد توجه وکلا محترم و همچنین موکلان آنها واقع گردد، تردد بدون هیچ هزینه و استفاده از هتل به منظور استراحت و تجدید قبا در ساعات انتظار برای وکیلان و موکلانشان دلیل قانع کننده ای در انتخاب این هتل می باشد.

از دیگر مزایای این هتل فاصله ۵ دقیقه ای با متروی مرکزی تهران (ایستگاه امام خمینی (ره)) می باشد، این امکان یعنی دسترسی آسان به تمام نقاط تهران بزرگ که هم صرفه جویی در وقت و هم هزینه را در بردارد. در آخر می توان اشاره به خدمات ویژه این هتل اعم از خدمات خانه داری (نظافت و خشکشویی) و همچنین سرو صبحانه متنوع و مقوی و اینترنت پرسرعت در داخل اتاق ها و پذیرش ۲۴ ساعته توسط پرسنل مجرب اشاره نمود.

((شادابی و رفاه شما اصول کار ماست))

 

همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های ۰۲۱۳۳۹۱۳۴۰۳  و ۰۲۱۳۳۹۴۱۲۱۹ تماس حاصل نمایید.

فکس : ۰۲۱۳۳۹۳۸۱۹۸

آدرس: تهران- خیابان خیام شمالی- مقابل پارکشهر- خیابان صوراسرافیل- هتل اخوت

یک فکر در “درباره هتل اخوت”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *